User Delete (6.x-1.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: user
bs: korisnik

en: security
bs: bezbjednost

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: file system
bs: sistem datoteka

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.
