User Delete (6.x-1.4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: user
eo: uzanto

en: security
eo: sekureco

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: file system
eo: dosiera sistemo

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: The directory %directory is not writable
eo: Vi ne rajtas konservi en la dosierujo %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eo: La dosierujo %directory ne skribeblas, ĉar ĝi ne havas la ĝustajn permesojn.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
eo: Sekureca averto: Ne povis skribi .htaccess dosieron. Bonvolu krei .htaccess dosieron en via %directory dosierujo kiu konsistas el la jenaj eroj: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
eo: La uzantokonton %id neekzistas.
