User Delete (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: user
fa: کاربر

en: security
fa: امنیت

en: Backup
fa: پشتیبان

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: file system
fa: سیستم فایل

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: The directory %directory is not writable
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست، زیرا مجوزهای صحیح را ندارد.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
fa: هشدار امنیتی: نمی‌توان بر روی فایل .htaccess نوشت. لطفا یک فایل .htaccess در پوشه %directory خود بسازید که شامل خط‌های زیر باشد: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
fa: حساب کاربری %id وجود ندارد.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
fa: تلاش برای لغو حساب کاربری که وجود ندارد: %id.
