User Delete (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: user
hr: korisnik

en: security
hr: sigurnost

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: file system
hr: sustav datoteka

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory is not writable
hr: Nije moguće pisati u %directory direktorij

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hr: U direktorij %directory se ne može zapisivati, jer nema postavljena odgovarajuća dopuštenja.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
hr: Sigurnosno upozorenje: Nije moguć upis u .htaccess datoteku. Molimo stvorite .htaccess datoteku u svom %directory direktoriju koji sadrži sljedeće redove: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
hr: Korisnički račun %id ne postoji.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
hr: Pokušaj otkazivanje nepostojećeg korisničkog računa: %id.
