User Delete (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: security
hu: biztonság

en: Backup
hu: Adatbázismentés

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: file system
hu: fájlrendszer

en: The directory %directory does not exist.
hu: %directory könyvtár nem létezik.

en: The directory %directory is not writable
hu: „%directory” könyvtár nem írható.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hu: „%directory” könyvtár a megfelelő jogosultságok hiánya miatt nem írható.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
hu: Biztonsági figyelmeztetés: a .htaccess fájl nem írható! %directory könyvtárban létre kell hozni egy .htaccess nevű fájlt a következő tartalommal: <code>!htaccess</code>

en: Redirection page
hu: Átirányítási oldal

en: Backup data
hu: Adatbázis mentése

en: Keep backup time
hu: Adatbázismentés megtartásának ideje

en: Disable the account and keep all content.
hu: A felhasználói fiók zárolása az általa létrehozott tartalmak megőrzésével.

en: Disable the account and unpublish all content.
hu: A felhasználó zárolása és az általa létrehozott tartalmak elrejtése.

en: Delete the account and all content.
hu: A felhasználó és az általa létrehozott tartalmak törlése.

en: The user account %id does not exist.
hu: %id felhasználó nem létezik.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
hu: %id felhasználó nem létezik, nem törölhető.

en: delete own account
hu: saját fiók törlése

en: User delete
hu: Felhasználó törlése

en: Configure the user delete action.
hu: Felhasználói fiók törlésekor alkalmazott művelet beállítása.

en: User Delete
hu: Felhasználó törlése

en: Let users delete their own account.
hu: Felhasználók törölhetik saját fiókjukat.

en: Default action when deleting
hu: Alapértelmezett eljárás törlés esetén

en: Let users choose action
hu: A felhasználó választhatja ki a műveletet

en: Delete Account
hu: Felhasználó törlése

en: The account will be disabled, all submitted content will be kept.
hu: A felhasználó zárolva lesz, minden beküldött tartalom meg lesz tartva.

en: The account will be disabled, all submitted content will be unpublished.
hu: A felhasználó zárolva lesz, egyik beküldött tartalom sem lesz közzétéve.

en: %name has been blocked, all submitted content from that user has been unpublished.
hu: %name felhasználó zárolása megtörtént. A felhasználó összes beküldött tartalmának nyilvánossá tétele megszüntetve.

en: User record deleted. All submitted content from %name has been reassigned to %anonymous.
hu: A felhasználó törlése megtörtént. A felhasználó összes beküldött tartalma %anonymous felhasználóhoz kapcsolva.

en: User record deleted. All submitted content from %name has been deleted.
hu: %name felhasználói fiókjának és az összes általa beküldött tartalomnak törlése megtörtént.
