User Delete (6.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: security
ka: უსაფრთხოება

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
ka: გაფრთხილება უსაფრთხოებისთვის: შეუძლებელია .htaccess ფაილში ჩაწერა. გთხოვთ, .htaccess ფაილი შექმნათ თქვენს დირექტორიაში %directory, რომელიც შეიცავს შემდეგ სტრიქონებს: <code>!htaccess</code>
