User Delete (6.x-1.4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: file system
mn: файл систем

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
mn: %directory хавтас нь бичиж болохуйц биш, үүнд зөв зөвшөөрөл тохируулагдаагүй байна.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
mn: Хамгаалалтын анхааруулга: .htaccess файл бичиж чадахгүй. <code>!htaccess</code> мөрийг агуулсан .htaccess файлыг %directory хавтас дотор үүсгэнэ үү.
