User Delete (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: user
sv: användare

en: security
sv: säkerhet

en: Backup
sv: Säkerhetskopiera

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Defaults
sv: Förvalt

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: file system
sv: filsystem

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: The directory %directory is not writable
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad på grund av att den inte har korrekta behörigheter inställda.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sv: Säkerhetsvarning: Kunde inte skriva filen .htaccess. Var vänlig skapa en .htaccess i katalogen %directory med följande innehåll: <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
sv: Inaktivera kontot och spara allt innehåll.

en: Disable the account and unpublish all content.
sv: Inaktivera kontot och avpublicera allt innehåll.

en: Delete the account and all content.
sv: Radera kontot och allt innehåll.

en: The user account %id does not exist.
sv: Användarkontot %id finns inte.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
sv: Försökte ta bort användarkonto som inte existerar: %id.
