User Delete (6.x-1.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: security
ug: بېخەتەرلىك

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: file system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.
