User Delete (6.x-1.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Defaults
az: Defoltlar

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: The user account %id does not exist.
az: %id istifadəçi hesabı mövcud deyil.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
az: Mövcud olmayan istifadəçi hesabını ləğv etməyə cəhd edildi: %id.
