User Delete (6.x-1.5) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: user
ca: usuari

en: security
ca: seguretat

en: Backup
ca: Còpia de seguretat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Defaults
ca: Per defecte

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: file system
ca: sistema de fitxers

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: The directory %directory is not writable
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ca: No es pot escriure al directori %directory perquè no té el joc de permisos correcte.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
ca: Avís de seguretat: no es pot escriure al fitxer .htaccess. Creeu un fitxer .htaccess en el directori %directory que contingui les línies següents: <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
ca: Inhabilita el compte i preserva tot el contingut.

en: Disable the account and unpublish all content.
ca: Inhabilita el compte i retira tot el contingut

en: Delete the account and all content.
ca: Suprimeix el compte i tot el contingut.

en: The user account %id does not exist.
ca: No existeix el compte d'usuari %id.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
ca: S'ha intentat cancel·lar un compte d'usuari que no existeix: %id.
