User Delete (6.x-1.5) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: security
dz: སྲུང་སྐྱོབ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: file system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས།

en: The directory %directory does not exist.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་མེད།

en: The directory %directory is not writable
dz: སྣོད་ཐོ་ %directoryདེ་  འབྲི་མི་བཏུབ་པས།

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
dz: སྣོད་ཐོ་%directoryའདི་འབྲི་མི་བཏུབ་པས་  ག་ཅིག་འབད་ཟེར་བ་ཅིན་  འདི་ལུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད་ནིའི་  གནང་བ་ངེས་བདེན་ཚུ་མིན་འདུག

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
dz: སྲུང་སྐྱོབ་ཉེན་བརྡ་:  htaccess ཡིག་སྣོད་འདི་འབྲི་མི་བཏུབ་པས།  འོག་གི་གྲལ་ཐིག་:<code>%htaccess</code>ཚུ་ཡོད་པའི་  ཁྱོད་རའི་%directory  སྣོད་ཐོ་ནང་ htaccess སྣོད་ཐོ་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབད།
