User Delete (6.x-1.5) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: security
fi: turvallisuus

en: Backup
fi: Varmuuskopio

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: file system
fi: tiedostojärjestelmä

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: The directory %directory is not writable
fi: Hakemistoon %directory ei voida kirjoittaa.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
fi: Hakemistoon %directory ei voi kirjoittaa, koska sille ei ole asetettu sopivia oikeuksia.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
fi: Turvavaroitus: .htaccess-tiedostoon ei voitu kirjoittaa. Luo hakemistoon %directory .htaccess-tiedosto, joka sisältää seuraavat rivit: <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
fi: Poista käytöstä ja säilytä kaikki sisältö.

en: Disable the account and unpublish all content.
fi: Poista käyttäjätili ja peruuta käyttäjän luoman sisällön julkaisut.

en: Delete the account and all content.
fi: Poista käyttäjätili ja poista kaikki sisältö.

en: The user account %id does not exist.
fi: Käyttäjää id:llä %id ei löydy.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
fi: Yritettiin peruuttaa käyttäjätili jota ei ole olemassa: %id.
