User Delete (6.x-1.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: security
gl: seguranza

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: file system
gl: sistema de ficheiros

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: The directory %directory is not writable
gl: Non se pode escribir no directorio %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
gl: Non se pode escribir no directorio %directory, porque non ten definidos os permisos correctos.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
gl: Aviso de seguranza: non foi posíbel escribir o ficheiro .htaccess. Pode crear un ficheiro no directorio %directory que conteña as seguintes liñas: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
gl: A conta de usuario %id non existe.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
gl: Intentouse cancelar unha conta de usuario que non existente: %id.
