User Delete (6.x-1.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: security
kk: қорғаныш

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: The directory %directory is not writable
kk: %directory қалтасы жазуға жарамсыз.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
kk: Каталог %directory жазу үшін қолайлы емес, себебі оған тиісті рұқсаттардың жиыны жоқ

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
kk: Қауіпсіздік ескерту: .htaccess файлын жазу мүмкін емес. Өзініңің %directory қалтана .htaccess файлын жасаңыз және оған мынадай сызықты қосыңыз: <code>!htaccess</code>
