User Delete (6.x-1.5) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: security
km: សុវត្ថិភាព

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: file system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: The directory %directory is not writable
km: ថត​ %directory មិន​អាច​សរសេ​រ​បាន​ទេ​

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
km: ថត​ %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន​ទេ​ពីព្រោះ​វា​ពុំ​បាន​កំណត់​សិទ្ធ​ត្រឹមត្រូវ​ ។

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
km: ការ​ព្រមាន​សុវត្ថិភាព ៖ មិន​អាច​សរសេរឯកសារ .htaccess ទេ ។ សូម​បង្កើត​ឯកសារ .htaccess នៅ​ក្នុង​ថត %directory ដែល​មាន​បន្ទាត់​ដូច​ខាង​ក្រោម ៖ <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
km: បិទ​គណនី​ និង​រក្សា​ទុក​មាតិកា​ទាំង​អស់​ ។

en: Disable the account and unpublish all content.
km: បិទ​គណនី​ និង​មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា​ទាំង​អស់​ ។

en: Delete the account and all content.
km: លុប​គណនី និង​មាតិកា​ទាំង​អស់​ ។

en: The user account %id does not exist.
km: មិន​មាន​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ %id ​ទេ ។

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
km: បាន​ព្យាយាម​បោះ​បង់​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ដែល​មិន​មាន​ស្រាប់​ ៖ %id ។
