User Delete (6.x-1.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: security
my: လုံခြုံရေး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
my: လုံခြုံရေး သတိပေးချက် - .htaccess ဖိုင်အား ရေးသား၍ (ပြုလုပ်၍/ ထားရှိရန်) မရနိုင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အောက်ပါ <code>!htaccess</code> အချက်အလက်များပါရှိသည့် .htaccess ဖိုင် တစ်ခုအား ထိုနေရာထဲတွင် တည်ဆောက်ပါ။
