User Delete (6.x-1.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: security
sl: varnost

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: file system
sl: datotečni sistem

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: The directory %directory is not writable
sl: V mapo %directory ni mogoče zapisovati.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sl: Mapa %directory ni zapisljiva, ker na tej mapi niso nastavljena ustrezna dovoljenja.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sl: Varnostno opozorilo: Napaka pri pisanju datoteke .htaccess. Prosimo, da v mapi %directory sami pripravite .htaccess datoteko z naslednjo vsebino: <code>!htaccess</code>
