User Delete (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: security
ar: أمن

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: file system
ar: نظام الملفات

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: The directory %directory is not writable
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ar: الدليل %directory لا يمكن الكتابة فيه؛ إذ ليست له الصلاحيات الصحيحة.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
ar: تحذير أمني: لا يمكن الكتابة على ملف "‪.htaccess‬". من فضلك أنشئ ملف ‪.htaccess‬ في الدليل %directory، على أن يحتوى الملف على السطر التالي: <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
ar: تعطيل الحساب و حفظ جميع المحتوى

en: Disable the account and unpublish all content.
ar: تعطيل الحساب و إلغاء نشر المحتوى

en: Delete the account and all content.
ar: حذف الحساب وجميع المحتوى

en: The user account %id does not exist.
ar: حساب المستخدم %id غير موجود.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
ar: محاولة إلغاء حساب مستخدم غير موجود: %id.
