User Delete (6.x-1.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: user
is: notandi

en: security
is: öryggi

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: file system
is: skráarkerfi

en: The directory %directory does not exist.
is: Mappan %directory er ekki til.

en: The directory %directory is not writable
is: Ekki er hægt að skrifa í möppuna %directory

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
is: Öryggisaðvörun: Gat ekki skrifað í .htaccess skránna. Vinsamlegast búið til .htaccess skrá í %directory möppunni með eftirfarandi línum: <code>!htaccess</code>
