User Delete (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Delete
ro: Șterge

en: security
ro: securitate

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Anonymous
ro: Anonim

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: file system
ro: sistem de fișiere

en: The directory %directory does not exist.
ro: Directorul %directory nu există.

en: The directory %directory is not writable
ro: Directorul %directory nu poate fi scris.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ro: Directorul %directory nu poate fi scris pentru că nu are permisiunile setate corect.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
ro: Problemă de securitate: Nu am putut scrie fişierul .htaccess. Vă rugăm să creaţi manual un fişier cu numele .htaccess în directorul %directory, care să conţină următoarele linii: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
ro: Contul de utilizator %id nu există.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
ro: Încercare de anulare a unui cont de utilizator inexistent: %id.
