User Feedback (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী
