User Feedback (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: Anonymous
cy: Anhysbys
