User Feedback (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Action
eo: Ago

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Anonymous
eo: Sennoma
