User Feedback (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Action
es: Acción

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Block message
es: Bloquear mensaje

en: User
es: Usuario

en: Page
es: Página

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Feedback
es: Reacción
