User Feedback (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Action
et: Tegevus

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Anonymous
et: Anonüümne
