User Feedback (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Action
fi: Toiminto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Block message
fi: Seliteteksti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Feedback
fi: Palaute
