User Feedback (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Page
fil: Pahina

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
