User Feedback (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Block message
fr: Message du bloc

en: User
fr: Utilisateur

en: Anonymous
fr: Anonyme
