User Feedback (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
