User Feedback (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Anonymous
hy: Անանուն
