User Feedback (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Action
id: Tindakan

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Page
id: Halaman

en: Anonymous
id: Anonim
