User Feedback (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Action
it: Azione

en: Date
it: Data

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Page
it: Pagina

en: Anonymous
it: Anonimo
