User Feedback (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Action
jv: Aksi

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal
