User Feedback (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್
