User Feedback (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Action
ku: کردار

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Anonymous
ku: نەناسراو
