User Feedback (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Block message
lt: Bloko žinutė

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Anonymous
lt: Svečias
