User Feedback (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Block message
lv: Bloka ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Feedback
lv: Atsauksme
