User Feedback (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
