User Feedback (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Action
nl: Actie

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Block message
nl: Bericht voor blok

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Anonymous
nl: Anoniem
