User Feedback (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Action
pl: Akcja

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Block message
pl: Komunikat

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Notification emails
pl: Emaile powiadomień
