User Feedback (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
