User Feedback (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Action
ta: செயல்

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Anonymous
ta: பேரிலா
