User Feedback (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Action
te: చర్య

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Anonymous
te: అనామకం
