User Feedback (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Action
uk: Дія

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Block message
uk: Повідомлення блоку

en: User
uk: Користувач

en: Page
uk: Сторінка

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Success message
uk: Повідомлення про успіх
