User Feedback (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Action
ar: إجراء

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block message
ar: رسالة الصندوق

en: User
ar: مستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Anonymous
ar: مجهول
