User Feedback (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Action
be: Дзеянне

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Anonymous
be: Ананім
