User Feedback (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Action
bg: Действие

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Anonymous
bg: Анонимен
