User Feedback (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Anonymous
bs: Anonimus
