User Feedback (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Action
cs: Akce

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Block message
cs: Zpráva v bloku

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Anonymous
cs: Anonym
